Az Audi Lunar Rover Quattro Moon Buggy célja a csillagok

Az Audi kihasználja a tegnap esti „Supermoon” holdfogyatkozást, amikor az Audi Lunar Rover Quattro -val saját látnivalóit állítja be az éjszakai égbolton. Ez egy működő, napenergiával működő holdkutató hibája, amely a rangos Google Lunar X-Pize Area Race versenyén zajlik.
A VW-csoport márkával, amely műszaki know-how-t és szponzorációt szolgáltat, egy részmunkaidős tudósok nevű kis német csapat készítette a Luna Rover Quattro verseny belépőjét. Ők egyike annak a 15 csapatnak, amelyet a Google szponzorált versenyen hagytak el, hogy a célba épített autójukat a Holdra kapják. A pilóta nélküli Audi -t 2017 vége előtt elrendezik a hold felszínére.
Reklám – A bejegyzés az alábbiakban folytatódik

Noha ez körülbelül olyan messze van a földi Audi-tól, amennyire csak lehetséges, a Lunar Rover Quattro ismerős technológiát használ, például egy Quattro hajtópontot, a pilóta vezetési rendszereket, valamint a könnyű konstrukciót. Az állítható napelemes panel lítium-ion akkumulátort, valamint négy privát elektromos motorot hajt végre a kerék csomópontjában. Ez csak 2,2 mph -ra képes, azonban a Hold szikrázási felületével és az alacsony gravitációs körülményekkel is rengeteg.
A hold felszínén 500 méter távolságra kerül sor, ellentétben az ötnapos utazás során megtett 240 000 mérföldre. Nagy jelentési felvételeket továbbít a felszínről, hogy a tudósok nagyon mélyreható adatokat gyűjtsenek.
A Google Lunar X-díjat (más néven Moon 2.0) szervezték arra, hogy felvegyék a NASA elhagyását, valamint hagyják, hogy a személyes csapatok és az egyének igazolják a holdkompetenciájukat, és robot autójukat a Moon-ra hozzák. Ha egyetlen csapat sem tud konkrét bevezetési szerződést szállítani az év végéig, akkor a verseny sem lesz, mint a tér, tehát az idő alapvető fontosságú.
Olvassa el az aktuális Audi járművek értékeléseit itt …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *